Juno Markets Yeni Web Sitesini Recognia Sinyalleriyle Sunuyor
Search
  • Destek Ekibi

Juno Markets Yeni Web Sitesini Recognia Sinyalleriyle Sunuyor

Juno Markets, ziyaretçilerinin olumlu değişiklikleri hemen fark etmesini bekliyor.


Asya merkezli bir küresel aracılık olan Juno Markets, zarif ve profesyonel bir görünüme sahip gelişmiş kullanışlılık ve güçlü işlevsellik sunmak için web sitesini yeniledi.

Juno Markets, ziyaretçilerin olumlu değişiklikleri hemen fark etmesini beklemekte ve yeni web sitesinin "imajını Asya'nın ötesine taşımak" ve "daha global bir ulaşım yaratma" ilk adımı olduğunu belirtti.


Yeniden tasarım, Juno Markets'ın ticaret çözümlerinin tamamı hakkında onlara yardımcı olacak geniş bilgi bulmanın daha kolay bir yolunu arayan müşterilere verilen bir yanıttır.


Juno Markets, Asya-Pasifik bölgesinde (APAC) geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veren ve hem perakende hem de kurumsal müşterilere döviz ve sözleşmeler için farklı hizmetler sağlayan bir aracı kurum olarak faaliyet göstermektedir.


Genel olarak, yeni site kullanımı ve bilgilendirilmesi kolay, ziyaretçilere Yeni Zelanda merkezli brokerlerin ne yaptıklarını ve nasıl katılmalarını öğrenmek için yeni bir görünüm sunuyor.


Juno Markets, modern görünümün yanı sıra perakende brokerleri için teknik analizlerde lider olan Ottawa merkezli Recognia ile birleşerek bir başka stratejik ortaklık kuruyor.


Yatırımlarınıza uygun bir Forex Brokerı Seçin


Recognia'nın gelişmiş algoritmaları, günlük ticaret eğilimlerinin anlaşılır ve kolay anlaşılır bir şekilde yorumlanabilmesi için küresel piyasaları sürekli olarak izlemektedir. Yatırımcılar, bilgileri, 30'dan fazla grafik formasyonu, mum grafikleri, gösterge ve osilatör türleri tarafından işaret edilen potansiyel eğilimler bağlamında çeşitli varlık sınıflarındaki işlemleri planlamak için kullanabilirler. Araçlar, teknik analizlere dayanan geniş bir parametre aralığı kullanılarak, traderları önem derecesi ortaya çıktıklarında uyaran bir e-posta uyarı fonksiyonu içerir.Juno Pazarlama Müdürü Jun Qiu, şunları söyledi: "Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kişisel seviyesine her zaman çok önem verdik ve bunu yansıtacak bir web sitesi oluşturmak istedik. Aynı zamanda, hedefimiz bir cep telefonunda masaüstünde olduğu gibi aynı istemci işlevleri ve erişilebilirliği olan gezinmesi kolay bir sitedir sağlamaktı "dedi.


Juno Markets CEO'su Arthur Le, "Yerel olmaktan hep inandık ve bu da müşterilerimizin kullandığı dillerde ve yerel ödeme yöntemlerinde müşteri hizmetleri sağlama anlamına geliyor. Müşterilerimizin beklediği hizmeti alabileceğinden emin olduğumuz zaman yalnızca ülkelere genişleyeceğiz "dedi.


#Junomakets #recognia