FXCM Yeni Marka Kimliğini Kabul Etti, Logo Leucadia Konusunu Ekliyor
Search
  • Destek Ekibi

FXCM Yeni Marka Kimliğini Kabul Etti, Logo Leucadia Konusunu Ekliyor

Updated: Sep 10, 2018

Şirketin web siteleri ve sosyal medya profilleri yeni bir logo ile güncellendi.


FXCM, yeni bir marka kimliğini açığa çıkarmaya çok yaklaşmış durumda. Haber broker logosunda bir değişiklik ile birlikte geliyor. Firmanın resmi web siteleri ve sosyal medya profilleri artık tanıdık FXCM işaretini "a Leucadia şirketi" ifadesi ile gösteriyor.

Şirketin yeni marka kimliği, Ocak 2015'te FXCM ve Leucadia National arasındaki kredi anlaşmasından kaynaklanıyor. O tarihte, şirket 300 milyon dolarlık iki yıllık bir kredi aldı. Fonlar, komisyon tarafından, 15 Ocak 2015'te FX piyasasına giren SNB İsviçre frangı şoku olayından kaynaklanan olumsuz müşteri bakiyelerini karşılamak için kullanıldı.


Leucadia'nın firmanın logosuna eklenmesi firmanın, özellikle de tanınmış olduğu kurumsal sektördeki imajını artırmaktır.


Yatırım ihtiyaçlarınıza En Uygun Forex Brokerını Seçin

FXCM sözcüsü, "Ocak 2015'ten başlayarak bir dizi işlemle Leucadia, FXCM'nin çoğunlukta ekonomik sahibi oldu. FXCM, o zamandan beri Leucadia şirket ailesinin ölçeğinden ve genişliğinden faydalanıyor ve şimdi Leucadia şirketin marka kimliğinde bulunuyor. FXCM'nin başarısına sıkı sıkıya bağlıyız, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımız Leucadia üyeliğinden büyük yarar görüyor. "


Resmi bir yorum, "FXCM'nin yeni marka kimliğinin önümüzdeki haftalarda küresel olarak kullanıma sunulması ve web sitelerinde, sosyal medya hesaplarında ve diğer pazarlama materyallerinde görülebileceğini" belirtti.


#Leucadia #FXCM