CVC Partners Asya Fonu, OANDA'yı Alıyor
Search
  • Destek Ekibi

CVC Partners Asya Fonu, OANDA'yı Alıyor

Updated: Sep 10, 2018


OANDA, CVC Capital Partners Asia Fund tarafından tüm ödenmemiş sermayesinin elde edilmesini görecek bir dönüm noktası anlaşmasının ardından yeni mülkiyet altına giriyor. Anlaşma, sektördeki en büyük aracı kurumlardan birini ve ABD düzenleyici mülkiyetini, gerekli düzenleyici onayları beklerken görecek.

1995 yılından beri OANDA müşterilerine geniş bir perakende yatırım hizmetleri yelpazesi sunmaktadır. Bu, FX, hisse senetleri, emtialar, hazineler, metaller ve en son OANDA Pro'da kurumsal bir sunumun başlatılmasını içerir.Anlaşma, OANDA'nın özel yatırım grubu CVC Asia Fund IV'e ait olduğunu görecek, ancak bunun liderlikte toptan değişimleri görmesi beklenmiyor. OANDA CEO'su Vatsa Narasimha rolünü koruyacak ve devralımdan sonra OANDA'yı yönetmeye devam edecek. Bay Narasimha, 2015'ten beri OANDA'nın büyümesine yönelik enstrümantal bir süreç sürdürmektedir.


Bu tutum, OANDA'nın Başkanı Kittu Kolluri tarafından da dile getirildi: “Vatsa'nın liderliği, stratejik odakta önemli bir değişiklik ve daha fazla büyüme için temelleri sağlamlaştıran güçlü sonuçlar veren bir dizi operasyonel iyileştirme oldu. OANDA bir sonraki adımı için iyi konumlandırılmış ve döviz işini ve ötesini değiştirmeye devam edecektir. ”


#forex #Oanda #CVCCapital